ul. A. Małysiaka - etap 3

Kraków, Kliny, ul. bpa A. Małysiaka/ul. Komuny Paryskiej

ul. A. Małysiaka - etap 3

Na trzeci etap inwestycji przy ul. bpa A. Małysiaka składają się dwa 4-pietrowe budynki (2B i 5B). W ofercie dostępne są mieszkania 3-pokojowe, o powierzchniach od 63 do 67 m2. BEZPŁATNE MIEJSCA PARKINGOWE DLA MIESZKAŃCÓW W OBRĘBIE INWESTYCJI.

ul. A. Małysiaka - etap 3 lokalizacja inwestycji
ul. Centralna - etap 1

Kraków, Czyżyny, ul. Centralna

ul. Centralna - etap 1

Najnowsza inwestycja firmy PROINS usytuowana jest przy ul. Centralnej w Czyżynach. Składać się będzie z ośmiu 5-piętrowych bloków. Pod wszystkimi budynkami znajdują się 2-poziomowe garaże wielostanowiskowe. Na parterach zlokalizowane będą liczne lokale usługowe. Obok budynków, w trosce o najmłodszych, powstanie plac zabaw. BEZPŁATNE MIEJSCA PARKINGOWE DLA MIESZKAŃCÓW W OBRĘBIE INWESTYCJI.

ul. Centralna - etap 1 lokalizacja inwestycji
ul. A. Małysiaka - etap 4

Kraków, Kliny, ul. bpa A. Małysiaka/ul. Komuny Paryskiej

ul. A. Małysiaka - etap 4

Budynek 4A jest ostatnim z 7 budynków inwestycji przy ul. A. Małysiaka. W ofercie przedstawiamy mieszkania 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 65 m2 do 73 m2. BEZPŁATNE MIEJSCA PARKINGOWE DLA MIESZKAŃCÓW W OBRĘBIE INWESTYCJI.

ul. A. Małysiaka - etap 4 lokalizacja inwestycji
ul. Przewóz 6

Kraków, Mały Płaszów, Przewóz

ul. Przewóz 6

Inwestycja przy ul. Przewóz w Małym Płaszowie to 4-piętrowy budynek z garażem podziemnym. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchniach od 32 do 77 m2.

ul. Przewóz 6 lokalizacja inwestycji
Biurowiec Wielicka

Kraków, ul. Wielicka 181A

Biurowiec Wielicka

Potrzebujesz wynająć lokal biurowy? Może zainteresuje Cię nasza propozycja, w której mamy do zaoferowania lokale o zróżnicowanej powierzchni od 13 m2 do 260 m2. Budynek biurowy zlokalizowany jest przy ul. Wielickiej 181A (w kierunku Wieliczki). Dogodny dojazd w godzinach porannych i popołudniowych.

Biurowiec Wielicka lokalizacja inwestycji
31
lat doświadczenia
15
zdobytych nagród
23
oddanych inwestycji
370+
mieszkań w ofercie